מה גברים מחפשים אצל נשים?

מה גברים מחפשים אצל נשים?

נשים אשר יודעות מה גברים מחפשים, יכולות להרגיש בטוחות בעצמן בכל דייט אליו הן יוצאות, הן קלילות ומשוחררות יותר ויכולות ליהנות ולמצוא את הטוב גם באותם דייטים ראשוניים שלא עתידים להתפתח. אז אם גם את רוצה להימנות על אותן הנשים, להלן מספר דברים שרוב הגברים מחפשים אצל הנשים שלהם:

נשים עם חוש הומור

למעשה, מדובר בתכונה שגם גברים מחפשים אצל נשים וגם נשים מחפשות אצל גברים - כולם מעדיפים להיות בחברת אנשים משעשעים, אשר יודעים לראות את הדברים המצחיקים בחיים ומחזיקים בכישורים המאפשרים להם "להפוך לימון ללימונדה".

נשים עצמאיות

גברים רבים מעדיפים נשים עצמאיות וכמובן, שהכוונה היא לא בהכרח לנשים בעלות עסק עצמאי. ע"פ אותם הגברים, נשים עצמאיות הן נשים שיכולות לנהל את חייהן בצורה שהן רוצות, ללא תלות בבן הזוג ולמעשה באף גורם חיצוני אחר. נשים עצמאיות הן בדרך כלל נשים שאפתניות וחזקות, תכונות שגם הן נחשבות כמושכות אצל רבים מהגברים.

נשים עם זיקה משפחתית

רוב הגברים מחפשים בת זוג עמה יוכלו יום אחד להביא ילדים לעולם ולכן, היא צריכה להיות אימהית. עכשיו, אישה שתספר לגבר כבר בדייט הראשון עד כמה היא משפחתית וכמה היא רוצה כבר ילדים, עלולה להצטייר לעיתים כ"לחוצה" וליצור אצלו הרתעה. לעומת זאת, אישה שתזכיר עד כמה היא אוהבת את האחיינים שלה או כזאת שתציין שהיא לא על הביקור השבועי אצל סבתא שלה בעד שום הון שבעולם, תצטייר כאישה משפחתית.

חשיבותה של אינטליגנציה

גברים רבים מעידים שהאינטליגנציה מאוד חשובה להם אצל נשים. עכשיו, זה ממש לא אומר שאותם הגברים יתעניינו מה ציון הפסיכומטרי של הדייט שלהם או כמה תארים יש לה. רוב הגברים מעדיפים נשים בעלות ידע כללי, שניתן לשוחח איתן על מגוון רחב של נושאים.

נשים שמפרגנות להם

אפשר לציין בהמשך לאותו המשפט, שהם פחות אוהבים נשים שנותנות להם ביקורת (ובטח לא בתחילת הקשר). אז כול אותן הנשים שחושבות שרק הן זקוקות למחמאות טועות, גם גברים ישמחו לשמוע שהם לבושים יפה, שהם מצחיקים, חתיכים ומוצלחים.

נשים מטופחות

אין מה לעשות, גם המראה החיצוני משחק תפקיד אצל גברים. יחד עם זאת, רוב הגברים מעידים שהם לא מחפשים בהכרח נשים שנראות כמו דוגמניות, אלא נשים מטופחות, כאלה שמשקיעות בלבוש ובטיפוח, כאלה שמריחות טוב וכמובן, מרגישות טוב עם עצמן ועם איך שהן נראות.
אולי יעניין אותך גם: