טיפים להצלחה באתרי הכרויות

עשרה רעיונות לדייט מושלם

מאחורי הדייט המושלם יכול לעמוד רעיון מקורי ויצירת אך גם דייט במקום הנחשב ל"סטנדרטי" יכול להוות כסיפור הצלחה.

אז אם אתם מתכננים את הדייט המושלם, להלן מספר רעיונות:

 1. בית קפה

  אז נכון שדייט בבית קפה, זה דייט סטנדרטי, אבל בסופו של דבר בית קפה מהווה את המקום המושלם לדייט ראשון. אפשר למצוא פינה שקטה, להסתכל בעיניים, לדבר ולהכיר. כמובן, שכיום ניתן למצוא בתי קפה בקונספטים מיוחדים ומקוריים, כך שמי שמעוניין בדייט קצת יותר יצירתי, יוכל תמיד לבחור בית קפה מיוחד למטרה.

 2. בר

  לפעמים על כוס בירה או יין, האווירה תהיה פתוחה ונעימה יותר והשיחה תזרום בצורה טובה יותר. כמובן, שבטרם קובעים לצאת לבר, כדאי לבדוק מה יחסו של הפרטנר לאלכוהול וכמובן, שצריך גם לקחת בחשבון את נושא הנהיגה, אם 2 הפרמטרים הללו נפתרים, ניתן ליהנות מדייט כיפי ומוצלח במיוחד.

 3. חוף ים

  חוף הים מהווה את הלוקיישן המושלם לדייט רומנטי ואינטימי. הדייט יכול לכלול טיול על חוף היום, פיקניק על חוף הים או ישיבה באחד מבתי הקפה שעל שפת הים. כאן חשוב לציין שבמידה והדייט עתיד לכלול טיול על החול, כדאי לעדכן את הדייט בתוכנית הזאת (בכל זאת, לצעוד על חוף הים עם נעלי עקב לדוגמא, זה רעיון פחות מוצלח).

 4. מסעדה

  נדירים האנשים אשר לא ישמחו לארוחה טובה במסעדה. כמובן, שבכדי שהדייט יהיה מושלם, חשוב לבחור במסעדה בעלת שם ומוניטין, אשר מציעה תפריט המתאים להעדפותיו הקולינאריות של הדייט – לא מומלץ לדוגמא, לקחת טבעוני למסעדת בשרים..

 5. פיקניק בחיק הטבע

  פיקניק בחיק הטבע טומן בחובו פוטנציאל לדייט רומנטי חלומי. מה שכן, שבכדי להוציא דייט שכזה אל הפועל ובכדי שהוא יוכתר כהצלחה, כדאי לתכנן אותו בקפידה, הן מבחינת בחירת הלוקיישן המתאים בטבע והן מבחינת הכנת המצרכים לארוחה.

 6. קיר טיפוס

  אם שניכם אנשים ספורטיביים, אשר אוהבים אתגרים ופעילויות מיוחדות, אין כל ספק כי קיר טיפוס יכול להוות כבחירה אטרקטיבית, מקורית ויצירתית לדייט. מה שכן, חשוב לציין שקיר טיפוס מתאים יותר לדייט שני או שלישי, מהסיבה הפשוטה, שלא כולם (ובעיקר כולן) ישמחו להגיע לדייט הראשון עם בגדי התעמלות ושיער אסוף..

 7. פלאפל שכוני

  דייט בפלאפל השכונתי אומנם לא מתאים לכל אחד, אבל אם נראה לכם שהפרטנר/ פרטנרית יכול לזרום על דייט מהסוג הזה ואפילו להתלהב או להיות מופתע מהרעיון המקורי, אין ספק שכדאי ללכת על זה.. שוב, פחות מתאים לדייט ראשון, מהסיבה הפשוטה שבפגישה הראשונה, לא תמיד נוח לאכול פיתה עם טחינה שנוזלת לכל עבר..

 8. סרט

  אז זה אומנם נכון שסרט לא מהווה כבחירה המושלמת לדייט הראשון, בכל זאת, אי אפשר לדבר או להסתכל בעיניים . אבל בתור דייט שני או שלישי, סרט בהחלט יכול להוות כבחירה נהדרת – בעיקר אם בוחרים את הסרט בקפידה, כי סרט טוב יכול להוות כחומר טוב לשיחה.

 9. טיול

  טיול במסלולים שונים בטבע, ביקור באטרקציות מיוחדות וגם סיור עירוני ייחודי, יכולים כולם להוות כרעיון המושלם לדייט מוצלח, הפותח צוהר לחוויות ולזיכרונות משותפים.

 10. בבית

  אז נכון שהבית נתפס כלוקיישן פחות אטרקטיבי לדייט ראשון, אבל אם כבר עברתם את הדייט הראשון ואולי גם השני, הן ספק שהאמרה "אין כמו בבית" יכולה להיות מוצדקת ונכונה במקרה הזה. תוכלו להפתיע בארוחת ערב רומנטית שבישלתם (או הזמנתם), להתכרבל בספה ולראות סרט טוב.
אולי יעניין אותך גם: