מדיניות פרטיות

אנו עושים ככל שביכלותנו ומשתמשים בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת לשמור על פרטיות המשתמשים באתר ולמנוע חשיפה או דליפה של פרטים אישיים לא מורשים כלשהם. להלן רשימת הפעולות שאנו עושים על מנת להגן על פרטיותך.

הצפנת דוא"ל

כתובת הדוא"ל שלך אשר משמשת אותך להתחברות לחשבונך נשמרת במאגר הנתונים שלנו בצורה מוצפנת. במקרה של חדירה לא מורשית למאגר הנתונים שלנו, כתובת הדוא"ל שלך תהיה מוגנת תחת מפתח הצפנה.

הצפנת סיסמא

הסיסמא אשר משמשת אותך להתחברות לחשבונך נשמרת במאגר הנתונים שלנו בצורה מוצפנת. במקרה של חדירה לא מורשית למאגר הנתונים שלנו, הסיסמא תהיה מוגנת תחת מפתח הצפנה.

לא נשמרים פרטים אישיים

דייטבוק אינו שומר פרטים אישיים מזהים כגון: מספר תעודת זהות, אמצעי תשלום, כתובת מגורים וכדומה. הפרטים היחידים שנחשפים באתר הם הפרטים אשר מופיעים בפרופיל הציבורי של האתר

תשלומים מאובטחים

כל התשלומים המתבצעים בכרטיס אשראי באתר מאובטחים ומוצפנים בתקן העולמי של PCI-DSS LEVEL 1 חברות האשראי

לא נשמרים מספרי כרטיסי אשראי

אנו לא שומרים בשרתי דייטבוק את מספר כרטיס האשראי שלך. על מנת לבצע חיובים מתחדשים אנו משתמשים במנגנון טוקניזציה (מספר כרטיס האשראי מוחלף בטוקן על ידי חברת סליקה חיצונית). אם תתבצע חדירה לא מורשית לשרתי דייטבוק ההאקר יקבל לידיו רק את הטוקן שיהיה חסר משמעות עבורו.

אתר מוצפן

כל דפי האתר מוצפנים בטכנולוגיית SSL. כל מידע הנשלח באתר כגון שליחת טופס, הרשמה, התחברות לחשבון, תשלום וכיוצ"ב נשלח בצורה מוצפנת ולא מאפשר לצד ג' כלשהו ליירט אותו.