מה נשים מחפשות אצל גברים?

איך לכתוב פרופיל באתרי הכרויות?

אם אתם עומדים לפני כתיבת פרופיל באתר הכרויות, יש לנו חדשות טובות וחדשות רעות: החדשות הטובות הן שאתם ממש לא חייבים להיות קופירייטרים מקצועיים בכדי לנסח פרופיל איכותי ומעניין. החדשות ה"רעות" הן שאי אפשר להתעלם מהעובדה שבשביל ליצור פרופיל טוב לאתר היכרויות, נדרש להשקיע זמן ומחשבה. אז להלן מספר טיפים ישימים אשר יסייעו לכם בכתיבת הפרופיל המושלם:

השקיעו במשפטים הראשונים

התחלה תהיה מושכת ומעוניינת, גורמת לצופים באותו הפרופיל להמשיך ולהעמיק בו ואף מעלה את הרצון לשלוח פנייה לבעל הפרופיל. לכן, כדאי להשקיע "קצת יותר" במשפטים שנונים ומקוריים, אשר יופיעו בראש הפרופיל ומחד יתארו אתכם בצורה טובה ומאידך, יהיו שונים ממשפטים שאחרים כתבו - כך שהם גם ייחדו אתכם.

הקפידו להיות כנים

אתם יכולים לספר כמה אתם יפים ומוצלחים ואף להשתמש בלא מעט "סיסמאות" בשביל לתמוך בכך, אבל בשורה התחתונה, אותן הסיסמאות לא עוברות טוב מסך ועלולות לגרום לכם להצטייר כיהירים. נסו להיות כמה שיותר כנים ויחד עם זאת להציג את התכונות הטובות והתחביבים האטרקטיביים שלכם. כך לדוגמא, אם יש לכם חוש הומור, אתם לא חייבים לכתוב "בעל חוש הומור" אלא פשוט להשתמש בו בכדי לנסח את הפרופיל. אם אחד התחביבים שלכם קשור בספורט, כדאי לציין זאת, אך אם יש לכם תחביבים שיכולים להישמע כמוזרים או להעלות חשש אצל הקוראים, כדאי אולי להשאיר אותם מחוץ לפרופיל.

מלאו את כל שדות הפרופיל

אז נכון, שמילוי פרופיל באתר הכרויות יכול לארוך זמן, אבל, ההמלצה היא כן להשקיע את הזמן הזה (כמו גם מחשבה) ולמלא את כל שדות הפרופיל. רבים מהחברים באתרי ההיכרויות זקוקים לכמה שיותר מידע על מנת לקבל את ההחלטה אם לבצע את הפנייה. מעבר לכך, ככל שתפרטו יותר על עצמכם ועל סוג הקשר שאתם מחפשים, כך יעלו הסיכויים שרוב הפניות שתקבלו אכן תהיינה רלוונטיות.

השאירו מקום לסקרנות

אז נכון שמחד ההמלצה היא למלא את כל שדות הפרופיל, אך מאידך כדאי גם לא להאריך יתר על המידה (מה שעלול לגרום לאובדן סבלנות אצל קוראי הפרופיל). מומלץ לענות בקצרה, באופן ענייני, מקורי ויצירתי אשר מספק מענה על השאלה, אך גם משאיר גם מקום לסקרנות...

ערכו את הפרופיל

אחרי שכתבתם והשקעתם בכתיבת הפרופיל, מגיע זמן העריכה. ודאו שאין לכם שגיאות כתיב, שלא שכחתם פרטים חשובים ושהפרופיל שיצרתם, אכן מיטיב לתאר אתכם. באפשרותכם לבקש מחבר טוב או בן משפחה, שיעבור על הפרופיל ויסייע לכם בעריכה.
אולי יעניין אותך גם: