טיפים להצלחה באתרי הכרויות

רעיונות לנושאי שיחה באתרי הכרויות

רבים מהחברים באתרי היכרויות, חוששים לפתוח בשיחה, מתוך חשש שלא יהיה להם על מה לדבר או שהשיחה תגיע למבוי סתום, זמן קצר אחרי שהיא התחילה.

אז בכדי להימנע מאותה "שתיקה מביכה" להלן מספר רעיונות לנושאי שיחה:

חיים אישיים

מטרת השיחה, היא כמובן להכיר את האדם הנמצא בצד השני ולכן, שאלות כלליות על החיים האישיים הן לגיטימיות. יחד עם זאת, חשוב לא להישמע לקוניים כאילו מדובר בראיון עבודה, כדאי לתבל את השאלות בהומור וכמובן, גם לספר על עצמכם, תוך כדי.

מה מחפשים?

בכדי להתקדם לשלב הבא, חשוב להבין מה האדם שאתם משוחחים עמו, בכלל מחפש בקשר זוגי. מאוד יכול להיות שהוא מחפש קשר זמני ולא מחייב ואתם מעוניינים בזוגיות שתוביל לחתונה, כך שאפשר להבין כבר בשלב שכזה, שאין כאן התאמה.

תחביבים

אנשים אוהבים לדבר על דברים שהם אוהבים. לכן, אנשים שיש להם תחביבים, ישמחו לפרט ולהרחיב עליהם. לכן, אם אותו אדם הזכיר שיש לו תחביר מעניין, כדאי לשאול אותו שאלות בנושא.

עבודה/ לימודים

שאלות על קריירה או על לימודים, הן שאלות מתבקשות בשיחת חולין. יחד עם זאת, חשוב לנסות ולהיות רגישים ולהבין את האדם מהצד השני מעבר למילים, כך שאם הוא לא באמת רוצה/ מעוניין לפרט יותר מדי פרטים על העבודה או על הלימודים, כדאי לעזוב את הנושא הזה.

משפחה

כאמור, רוב האנשים אוהבים לדבר על דברים שהם אוהבים ובני המשפחה הם בדרך כלל האהובים ביותר. כמובן, שכדאי לדאוג שלא כל השיחה תהיה על הקשר ביניכם לבין אמא שלכם ועל איך הוא השפיע עליכם – חשוב לזכור שאתם משוחחים עם בן/בת זוג פוטנציאלי לא עם מטפל.

סרטים/ מוזיקה

זה תמיד כיף לגלות שהאדם עמו אתם משוחחים חולק טעם מוזיקאלי או טעם בסרטים הדומה לזה שלכם – שיחות על שירים ועל סרטים, הן שיחות כיפיות ומהנות, אשר יכולות להימשך שעות. יחד עם זאת, גם אם גיליתם שהטעם המוזיקאלי של אותו אדם שונה במהותו מזה שלכם, לא כדאי לשלול אותו רק על סמך הדבר הזה.

פוליטיקה

כמובן, ששיחה על פוליטיקה לא מתאימה לכל אחד, לכן, אם פוליטיקה כן מעניינת אתכם, מומלץ בתחילה לגשש בעדינות אם היא מעניינת גם את הצד השני ובהתאם להחליט אם לפתח שיחה. חשוב לציין, שאם אתם רואים שהשיחה הזאת לא הולכת למקום טוב (אולי אתם מגיעים מהצד האחר של המפה הפוליטית), כדאי למהר ולהחליף את נושא השיחה.

שאיפות/חלומות

כולם אוהבים ומעריכים אנשים שיש להם שאיפות בחיים וכל מי שיש לו שאיפות כאלה, ישמח לחלוק בפרטים לגביהן, לכן, אין כל ספק שמדובר בנושא שיחה אטרקטיבי.

דגשים נוספים

  • כדאי להימנע מלדבר על מערכות יחסים קודמות, רוב האנשים לא אוהבים לדבר על הקשר הקודם שלהם והם גם מרגישים שמי שכן מדבר על מערכות היחסים הקודמות, עושה זאת בגלל שיש לו עדיין רגשות לאקס.
  • חשוב לדעת לזרום עם כל נושא שיחה, גם אם מדובר בנושא שיחה פחות סטנדרטי או פחות מוכר לכם, תמיד קיימת האפשרות להקשיב ולהגיב במשפטים קצרים.
  • כדאי לנסות ולהיות קלילים ומשעשעים, רוב האנשים לא אוהבים שיחות כבדות או מדכאות עם אנשים שהם עדיין לא מכירים. יותר נעים לדבר עם אנשים שיש להם חוש הומור וגישה קלילה לחיים.
  • כדאי לנסות ולהיות קלילים ומשעשעים, רוב האנשים לא אוהבים שיחות כבדות או מדכאות עם אנשים שהם עדיין לא מכירים. יותר נעים לדבר עם אנשים שיש להם חוש הומור וגישה קלילה לחיים.
  • חשוב לזכור, שמאוד יכול להיות שהשיחה הראשונה פחות זרמה וקלחה, אבל אם יש פוטנציאל, לא כדאי לקבל החלטה רק על סמך אותה השיחה, מאוד יכול להיות שבשיחה הבאה דברים יראו (ישמעו) אחרת.אולי יעניין אותך גם: