טיפים להצלחה באתרי הכרויות

טיפים להצלחה באתרי הכרויות

לא משנה מה המטרה בגינה החלטתם להירשם לאתרי היכרויות, אם אתם רוצים להצליח לממש את אותה המטרה ולמעשה, ליהנות מכל אותן התועלות אשר טמונות באתרי היכרויות, להלן מספר טיפים ישימים אשר יסייעו לכם בהשגת המטרה:

השקיעו בכתיבת הפרופיל

חשוב מאוד להשקיע במילוי שאלות הפרופיל ולנסות ליצור פרופיל אשר ישקף בצורה המיטבית מי אתם ולא פחות חשוב מכך, מה אתם מחפשים. אם ניחנתם בהומור, תוכלו כמובן להעביר אותו בפרופיל, יחד עם זאת, חשוב להקפיד על מינונים, בכדי שלא תצטיירו כ"לא רציניים".

צרפו לפרופיל תמונות מחמיאות

הנתונים מעידים כי פרופילים עם תמונות מקבלים הרבה יותר צפיות וכחלק מכך גם יותר פניות (בהשוואה לפרופילים נטולי תמונות). מהסיבה הזאת, מומלץ לצרף לפרופיל תמונות מחמיאות, אך יחד עם זאת, גם תואמות את המציאות (הרי המטרה היא להיפגש עם אנשים בסופו של דבר). יש אנשים אשר מצטלמים באופן מקצועי במיוחד עבור הפרופיל שלהם – אותם אנשים יעידו שההשקעה משתלמת ובזכות התמונות האיכותיות הם מקבלים יותר פניות.

שלחו פניות

זה מאוד נוח לפתוח את הפרופיל לקרוא הודעות ולהחליט למי להשיב ולמי לא. יחד עם זאת, מי שלא מעוניין להתפשר ורוצה בסופו של דבר להיפגש גם עם אנשים שהוא בוחר ולא רק אלו שבוחרים אותו, מומלץ עבורו ליזום ולשלוח פניות. כדאי להשקיע קצת בפניות ולא להתפשר על "קופי פייסט" מההודעה הקודמת.

אל תמהרו לשלול

יש לא מעט חברים באתרי היכרויות, מה שיכול ליצור תחושה של שפע וגרום לשלילת אנשים על זוטות, מתוך מחשבה שתמיד ניתן יהיה למצוא "יותר טובים" מהם. ההמלצה היא לא למהר לשלול, זה כמובן לא אומר שאתם חייבים להתפשר, אבל מאידך, גם לא לשלול מישהו רק בגלל שהוא מורה ואת מחפשת עובד הייטק או רק בגלל שיש לה שיער חום ואתה אוהב בלונדיניות (או להפך).

נצלו את כל האפליקציות שהאתר מעמיד לרשותכם

אתרי היכרויות רבים מציעים מגוון אפליקציות אפשרויות כמו שאלונים לקביעת מידת ההתאמה לפרטנרים אחרים ועוד.. כדאי לנצל כמה שיותר מאותן אפליקציות, אשר יכולות לסייע לכם בסינון ובהתמקדות אך ורק בחברי האתר הרלוונטיים בעבורכם.

אל תתייאשו

יכולים לקרות מצבים בהם שלחתם מספר הודעות ולא קיבלתם תשובות, או מצבים בהם תצאו למספר דייטים רצופים שלא יובילו לתוצאות. בכדי להשיג את מטרתכם, חשוב מאוד שלא תמהרו להרים ידיים, זכרו שקיים סיכוי כי האדם הבא עמו תיפגשו דרך האתר, יכול להיות בדיוק האדם אותו אתם מחפשים..
אולי יעניין אותך גם: