טיפים להצלחה באתרי הכרויות

למה צריך אתרי הכרויות בעידן הרשתות החברתיות

אז נכון שבעידן הפייסבוקוהאינסטגרם, נראה שזה מאוד פשוט להכיר אנשים – פשוט, שולחים הודעה למי שנראה כאטרקטיבי, מושך ומתאים וזורמים משם.

בפועל, זה הרבה פחות פשוט ממה שזה נראה:

  • ראשית כל, לא תמיד אפשר לדעת מה הסטטוס של האדם אליו פונים – רבים בוחרים לא להתייחס לנושא הזה בפרופילים שלהם ברשתות החברתיות.
  • שנית כל, פניה באמצעות הרשתות החברתיות, יכולה לגרום לפונים להצטייר כפחות רציניים – בכל זאת, הפניה מתבצעת ברוב המקרים על סמך תמונה בלבד (ובעיקר באינסטגרם) ולא על סמך נתונים אחרים.
  • שלישית כל, אין דרך לדעת אם האדם אליו אתם פונים אכן מתאים לכם – ובמקרים רבים אם כבר מגיעים לדייט ראשון עם האדם אליו פונים, לא מצליחים למצוא נושאי שיחה משותפים.
  • רביעית כל, לא בטוח שהאדם אליו פונים מעוניין בקשר או מה בכלל היחס שלו לדייטים ולזוגיות .
  • חמישית כל, אנשים ובעיקר נשים אשר מקבלות הרבה פניות דרך הרשתות החברתיות, בוחרות לסנן את כל הפניות בלי בכלל לבדוק מי שלח אותן – כך שהסיכוי לקבל מענה הוא נמוך משמעותית מהסיכוי לקבל מענה בהליך פניה דרך אתר היכרויות.
  • שישית כל, ברשתות החברתיות חסרים פרטים רלוונטיים רבים לגבי אותו אדם כמו: נתונים גופניים (אולי הוא גבוה או נמוך מדי) וגם פרטים לגבי ילדים (אם יש או אין וכמה) לא תמיד מצוינים שם – כאשר, מדובר בפרמטר אשר גם הוא יכול להיות בעל השפעה על מידת ההתאמה.
  • שביעית כל, מכיוון שלא באמת ניתן לדעת אל מי פונים ועד כמה הכוונות שלו רציניות, פניה דרך הרשתות החברתיות יכולה לחשוף את הפונה ללעג ולאי נעימות.

מהסיבות הללו, מי ששאלה את עצמו למה צריך אתרי היכרויות בעידן הרשתות החברתיות קיבלת עכשיו את התשובה לשאלה.

היתרונות של אתרי היכרויות על פני הרשתות החברתיות

אתרי היכרויות נועדו למטרה אחת ברורה, לאפשר לנשים וגברים או נשים ונשים או גברים וגברים, למצוא זוגיות או להוות כפלטפורמה להיכרות עבור כל מטרה אחרת. האתרים הללו, תוכננו בצורה קפדנית על כל פרטיהם, במטרה לאפשר לכל נרשם, לספר על עצמו ולהציג את עצמו, מי הוא, מה הוא מחפש בבן הזוג ובאיזה סוג של קשר הוא מעוניין. מעבר לכך, רוב אתרי ההיכרויות מציעים כיום מגוון אפליקציות לבדיקת התאמה, כך שניתן למקד את החיפוש רק לפרטנרים פוטנציאליים.

כאמור, היתרון של אתרי היכרויות טמון בראש ובראשונה בעובדה שכל החברים בו, נרשמו אליו למטרה אחת ברורה – להכיר מישהו או מישהי – כך שזה לגיטימי לפנות לכל אחד מהחברים. מעבר לכך, חשוב לציין שברוב אתרי היכרויות קיים פיקוח של מנהלי האתר, כך שפניות פוגעניות או גילוי פרטים על פרופילים מזויפים, יטופלו בצורה מהירה.

כאמור, אלו הם רק חלק מהסיבות בגינן אתרי היכרויות מהווים פלטפורמה טובה ואיכותית יותר להיכרות מאשר הרשתות החברתיות.

כאן חשוב שבכדי ליהנות מכל היתרונות אשר טמונים באתרי היכרויות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את האתר בקפידה.

לעשות את הבחירה הנכונה

כמובן, שלא צריך לשלול לגמרי את האפשרויות להיכרות דרך רשתות חברתיות – בעיקר אם גיליתם בפייסבוק שאהבת הנעורים שלכם עדיין פנויה ואתם מאוד מתגעגעים אליה.יחד עם זאת, מי שרוצה להכיר (לכל מטרה) ורציני בכוונה שלו, חשוב שיחתור להשגת המטרה, דרך פלטפורמה ייעודית ומתאימה.

כך שבדומה לעובדה שמי שרוצה להתעדכן בחדשות ייכנס לאתר חדשות לצורך המטרה, מי שרוצה להכיר, צריך להירשם לאתר היכרויות על מנת לקדם את הרצונות ואת המטרות שלו.
אולי יעניין אותך גם: