טיפים להצלחה באתרי הכרויות

עשה ואל תעשה בדייט הראשון

דייטים יכולים להיות עסק מלחיץ. גם נשים וגם גברים מרגישים שרף הציפיות מהם לקראת הדייט הראשון הוא גבוה מאוד ויש הרגשה שמדובר באיזו סיטואציה גורלית שתכריע את עתיד הקשר כולו. אז מצד אחד לא צריך להיות מאוד דרמטיים. בכל זאת מדובר במפגש נעים בין שני אנשים והוא אמור להיות מרגש ומהנה. מצד שני, יש כמה דברים שחשוב להביא בחשבון לפני הדייט הראשון, שכן הוא המפתח לדייטים הבאים, שעשויים בסופו של דבר להתפתח למערכת יחסים.

לבוש ומראה חיצוני

מה כן לעשות? להשקיע במידה. בישראל, יש איזושהי נטייה לקיצוניות בכל הנוגע ללבוש. בעוד שבחו"ל ובאירופה לבוש אלגנטי נהוג במגוון סיטואציות, האקלים והלך הרוח התרבותי בישראל מובילים בדרך כלל לבחירה בלבוש קליל, קצר וספורטיבי. ההמלצה היא לשבור את התבנית הזו ולהגיע לדייט הראשון אחרי שהקדשתם איזושהי תשומת לב למה שאתם לובשים. ולא, הכוונה בלבוש אלגנטי היא לא לשמלות נשף וחליפות 3 חלקים, אלא פשוט להיפטר מהדגמ"ח המהוה וחולצת סוף מסלול וללבוש משהו קצת יותר מושקע, שמראה שחשוב לכם להיראות טוב וחשוב לכם לכבד את עצמכם ואת האדם שאתם יוצאים אתו לדייט.

הקפידו על הזמנים

כשאדם מאחר לפגישה כלשהי, זה משדר זלזול וחוסר כבוד באנשים איתם הוא נפגש. מכיוון שאין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני, דייט ראשון יכול להיות קריטי מאוד ובמיוחד בכל הנושא של עמידה בזמנים. עשו מה שאתם צריכים לעשות – צאו הרבה לפני הזמן, תכננו את לוח הזמנים שלכם לפני הדייט, לכו לישון מוקדם ואל תשכחו להדליק את הדוד כדי להתקלח – לא משנה באילו פעולות אתם צריכים לנקוט כדי לא לאחר, וודאו כי אתם מבצעים אותן ומגיעים לדייט בזמן. אם בכל זאת אתם רואים שאתם מאחרים – הודיעו והתנצלו. אף אחד לא אוהב להמתין למישהו מבלי לדעת מה קורה.

חייכו, פרגנו והיו מקסימים

פרצוף חמוץ וביקורת על כל דבר שהאדם השני עושה או אומר, הם גזר דין מוות להמשכיות של הדייטים שלכם. זכרו כי דייט ראשון מטרתו להכיר ולחזר ולא לתת לאדם השני תחושה כי הוא בראיון עבודה או עומד לאיזשהו מבחן. צאו לדייט בתחושה של שמחה וקלילות ותנו לאדם השני לדבר וגם להתחיל להכיר אתכם באמת.

זה המקום לציין שלמרבה הצער יש לא מעט דייטים ראשונים שמבינים במהלכם ואפילו בתחילתם ש "זה לא זה" ולא מעוניינים להמשיך עכשיו או בכלל. יש אנשים שיסיימו את הדייט בנימוס באותו רגע ויש כאלו שימשכו עד הסוף ורק לאחר מכן יודיעו שהם כבר לא מעוניינים להיפגש. בכל מקרה, לא משנה באיזו דרך אתם בוחרים, חשוב לעשות זאת בדרך מכובדת ומכבדת שתיתן לצד השני תחושה טובה, לשמור על דרך ארץ ולהתנהג בבגרות.
אולי יעניין אותך גם: