טיפים להצלחה באתרי הכרויות

הכרויות באינטרנט – מה לא לעשות?

מאוד יכול להיות ששמעתם על לא מעט חברים ומכרים, שהכירו את בן בת הזוג שלהם דרך אתרי היכרויות ועד לעצם היום הזה, הם חיים איתם באושר..

ומאוד יכול להיות שגם אתם רשומים לאתר היכרויות כזה (או אפילו למספר אתרי היכרויות), אבל מרגישים שמשהו לא עובד לכם, שאתם לא מצליחים לקבוע דייטים או אפילו מתקשים בניהול השיחה הראשונית.

אז חשוב שתדעו, שכמו שיש לא מעט טיפים ורעיונות איך להתנהג ומה לעשות על מנת להצליח באתרי היכרויות, יש גם לא מעט פעולות שכדאי להימנע מהם ובכדי לסייע לכם, להלן חלק מהן:

ותרו על הקופי פייסט

אז השקעתם בהודעה שכתבתם וקיבלתם החלטה שבגלל שההודעה היא כל כך טובה, למה שלא תעתיקו אותה ותשלחו אותה לכל מי שאתם רוצים לפנות אליו.

ובכן, אנשים מרגישים מתי פונים אליהם אישית ומתי ההודעה היא מועתקת, לכן, ההעדפה היא לשלוח לכל אחד פניה אישית ורצוי שיהיה בה משהו שיצביע על כך שקראתם את הפרופיל שלו.

היו עקביים אך השתדלו לא להלחיץ

אז הבחנתם בפרופיל של מישהי/וא שנראה כמו אשת/כבר החלומות שלכם ושלחתם הודעה ולצערכם היא/הוא לא השיב/ה (ומאוד יכול להיות שהם כן קראו את ההודעה). זה שתשלחו עוד 20 הודעות נוספות, לא באמת יעזור, להפך זה יכול להלחיץ את האדם בצד השני. מה שכן, לאחר מספר ימים שהם לא עונים, תוכלו לנסח עוד הודעה אחת מקורית וישירה, שאולי כן תזיז אצל אותו אדם משהו ותגרום לו להשיב.

נסו להרגיש את מי שנמצא מולכם

לשיחות הראשוניות (שהן בדרך כלל התכתבויות), יש השפעה רבה על החלטה אם להיפגש או לא. חשוב מאוד, שלא תשמעו כאילו אתם בראיון עבודה, שימו לב מי האדם שנמצא מולכם, האם הוא כותב במשפטים קצרים או אוהב להאריך. אם נראה לכם שההתכתבות פחות עובדת, בקשו ממנו לעבור לטלפון.

אל תתייאשו

יכולים לקורת מצבים בהם תשלחו הודעות למספר אנשים ולא תקבלו תשובות. חשוב שלא תתייאשו או תתנו לזה לפגוע לכם בביטחון מכיוון שיש סיכוי שדווקא בהודעה הבאה, כן תקבלו תשובה – והתשובה הזאת יכולה להוביל לדייט וכן הלאה..

דעו את עצמכם

שימו לב אם משהו שאתם אומרים, שאלות שאתם שואלים או נושאי שיחה אותם אתם מעלים גורמים לאנשים רבים שאתם מנסים לשוחח איתם, להתרחק ממכם או אפילו לסיים את השיחה. אם זה קורה, כדאי לנסות ולשנות טקטיקה או לבחור נושאי שיחה חלופיים.
אולי יעניין אותך גם: